Misjonarz na Post 2018

Do duchowego wsparcia polskich misjonarzy zachęcają organizatorzy akcji „Misjonarz na Post”. To już piąta edycja inicjatywy miesięcznika „Misyjne Drogi” i portalu misyjne.pl. W roku ubiegłym w modlitwę za polskich misjonarzy włączyło się ponad 12 tys. osób.

Aby dołączyć do akcji wystarczy wejść na stronę internetową www.misjonarznapost.pl i wypełnić krótki formularz. Dzięki temu na podany adres e-mail otrzymamy nazwisko wybranego dla nas misjonarza - mówi Zofia Kędziora, koordynator akcji.

„By wziąć udział w tej akcji nie potrzeba żadnych nakładów finansowych, wystarczy nasza modlitwa, bądź inna forma duchowego wspierania misjonarza. Może być to ofiarowanie postu, bądź jakiegoś swojego osobistego cierpienia. Na świecie pracuje obecnie 2050 polskich misjonarzy. To trochę więcej niż w roku ubiegłym, dlatego duchowe wsparcie jest potrzebne jeszcze bardziej” - powiedziała Zofia Kędziora.

Każdy indywidualnie może wybrać formę duchowego wspierania przypisanego sobie misjonarza lub misjonarki. (za: R. Łączny, KAI)


Wpłaty proszę kierować na konto:
06 8857 0002 3012 0164 5799 0019

Tytuł wpłaty: "Misje - na pomoc misjonarzom"

Naszych dobrodziejów wspieramy serdeczną modlitwą i Ofiarą Mszy św. - szczególnie w każdą II-gą Sobotę miesiąca!

Możesz podać swoje dane osobowe, aby stworzyć druk wpłaty. Po utworzeniu druku możesz go wydrukować i wpłacić wybraną kwotę na poczcie lub w dowolnym banku.

Jeśli nie wypełnisz danych zawsze możesz wpisać je ręcznie.